ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (14/10)

14 Οκτωβρίου 2018 Γράφει ο 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2 τελικό
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Καμπανιακός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-2 τελικό
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30

Μελιτέας - Ιάσων Αυγής 1-3 τελικό
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30

Ομόνοια Σίνδου - Θύελλα Περιστερώνα 1-1 τελικό
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μαραθώνας 4-1 τελικό
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30

ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Κολχικού 0-0 τελικό
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30

Εθνικός Σοχού - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0 τελικό
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 2-0 τελικό
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-4 τελικό
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 τελικό
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 0-0 τελικό
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου 0-2 τελικό
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-3 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας 2-0 τελικό
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3 τελικό 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-2 τελικό
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 0-1 τελικό
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30

Πανόραμα - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-1 τελικό
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30

Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς 0-0 τελικό
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-1 τελικό
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού 6-1 τελικό
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-2 τελικό
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.00

Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0 τελικό
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Χαλάστρας 5-1 τελικό
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-1 τελικό
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Φίλιππος Ελεούσας 0-0 τελικό
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου 5-2 τελικό
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-1 τελικό
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30

ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός 0-1 τελικό
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης 4-2 τελικό
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.30

Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-6 τελικό
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30

Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0 τελικό
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας 1-2 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Μεσαίου 3-2 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας 0-1 τελικό
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0 τελικό
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30

Εθνικός Προφήτη - Βρασίδας Βρασνών 0-3 τελικό
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30

Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών 0-5 τελικό
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30

Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 τελικό
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη 3-1 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.30

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0 τελικό
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30

Πέρα - ΑΕ Πυλαίας 1-1 τελικό
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Προοδευτική 0-5 τελικό
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου 2-3 τελικό
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0 τελικό
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-1 τελικό
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Προχώματος 5-0 τελικό
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-1 τελικό
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος 0-4 τελικό
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-5 τελικό
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας 1-1 τελικό
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011 1-0 τελικό
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30

Αναγέννηση Επταπυργίου - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 3-2 τελικό
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Καρτερών - Σάντος Πανοράματος 0-0 τελικό
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού 1-0 τελικό
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree