ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 20&21 Οκτωβρίου

17 Οκτωβρίου 2018 Γράφει ο 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μελιτέας 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτ. Λάμπρος

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα 
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Εθνικός Ευόσμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αστραπή Μεσαίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΣ Παπάδες 
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αριστοτέλης - Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Μεσήμβριας 
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Δάφνη Ακροποτάμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Καμπανιακός - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ιάσων Αυγής - Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - Εθνικός Σοχού 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Κεραυνός Κολχικού - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ελλήσποντος Μαδύτου - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Abuhamdan Hasan

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Abuhamdan Hasan
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δόξα Δρυμού - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Νίκη Ευκαρπίας - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Εθνικός Αστέρας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Βρασίδας Βρασνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Δράση Αρδαμερίου - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Εθνικός Λαγυνών - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Ξηροποτάμου 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Αίολος 
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Προοδευτική - Πέρα 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Κανάρης - Πυρσός Αγίας Τριάδας 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Νίκη Νεοχωρούδας - Πυρσός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Καπετάν Αγρας 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ερμής Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αναγέννηση Επταπυργίου - Μαραθών Υποδομή 1926 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Μακεδών Ευόσμου 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Σάντος Πανοράματος - Βορράς Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Φοίνικας Σχολαρίου - Δόξα Γερακαρούς 
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree