ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 03&04 Νοεμβρίου

30 Οκτωβρίου 2018 Γράφει ο 

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Φοίνικας Πολίχνης - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Ιωνικός 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Ελευθεριακός - Κανονιέρηδες 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΠΑΟΚ Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Νέστωρ Οσσας 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Προοδευτική 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΟ Θράκης 
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Τσαντεκίδης Κυριάκος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Αετός Ανω Σταυρού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.11.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠAO Κουφαλίων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά 
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σειρήνα
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Μελιτέας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟ Καρδίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Σοχού - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Θερμαϊκός Θέρμης - Μαραθώνας 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Ρετζικίου 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αξιός Ανατολικού 
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Πενταλόφου - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου 
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Πανόραμα - Αετός Βασιλικών 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Ομόνοια Σταυρούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Θρίαμβος Παρθενίου - ΠΟ Ξηροκρήνης 
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Ευόσμου 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μαγνησιακός 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Abuhamdan Hasan

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ενωση Συκεών - Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Usore Blessing

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστραπή Μεσαίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Αστέρας 
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Αίολος - ΑΕ Πυλαίας 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου 
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

ΑΕ Φαλήρου - Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Πέρα - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΣ Παπάδες - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Μαρτίου 
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Κανάρης 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Δάφνη Ακροποτάμου 
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΠΑΟΚ Πολίχνης 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Νίκη Νεοχωρούδας 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κυψέλη Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Επταπυργίου 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σάντος Πανοράματος - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Μακεδών Ευόσμου - Φοίνικας Σχολαρίου 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Δόξα Γερακαρούς - ΠΑΟ Καρτερών 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree