ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 10&11 Νοεμβρίου

07 Νοεμβρίου 2018 Γράφει ο 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Καμπανιακός - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Εθνικός Σοχού 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Φίλιππος Ελεούσας 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αριστοτέλης - ΑΣ Παπάδες 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Ακροποτάμου 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Σάντος Πανοράματος 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Γερακαρούς - Βορράς Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαντεκίδης Κυριάκος

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.11.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠAO Κουφαλίων – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Μακεδονικός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μελιτέας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ιάσων Αυγής - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θύελλα Περιστερώνα - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

ΓΣ Ηλιούπολης - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Ιωνικός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου - Ελευθεριακός 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αξιός Ανατολικού - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

ΠΑΟ Δορκάδας - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ελπίδες Χαλάστρας 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Εθνικός Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Τσαντεκίδης Κυριάκος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θρίαμβος Παρθενίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου 
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.15
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.15
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Balousha Mohammed

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Δόξα Ασσήρου - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αρης Ξηροποτάμου - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Πυλαίας 
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Προοδευτική - Αίολος 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Τριλόφου 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Κανάρης - Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μέννη Αλεξ. Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟ Μεσήμβριας 
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Νεοχωρούδας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αναγέννηση Επταπυργίου 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Καπετάν Αγρας 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ερμής Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Φοίνικας Σχολαρίου 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Καρτερών - Μακεδών Ευόσμου 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree