ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 08&09 Δεκεμβρίου

05 Δεκεμβρίου 2018 Γράφει η 

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.12.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Σοχού 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας - Κανονιέρηδες 
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς 
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Πανόραμα - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Εθνικός Μαλγάρων - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΜΣ Νικόπολη 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μακεδονικός Μοναστηρίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Κανάρης 
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Προχώματος 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δάφνη Ακροποτάμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.12.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Προοδευτική Περ.
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Κεραυνός Κολχικού - Μελιτέας 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Μαραθώνας - Καμπανιακός 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Θύελλα Περιστερώνα - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελευθεριακός 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Δόξα Ρετζικίου - Αξιός Ανατολικού 
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου 
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

ΑΕ Φιλύρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αετός Βασιλικών - ΠΑΟΝ Επιβατών 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΠΟ Ξηροκρήνης 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Ελπίδας - Ελπίδες Χαλάστρας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σταυρούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Δρυμού 
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Ενωση Συκεών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Αρης Καβαλαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Πέρα - Ατρόμητος Τριαδίου 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Πυλαίας 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αίολος - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΣ Παπάδες - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΣ Αγ. Παύλος 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.00
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Καρτερών - Βορράς Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αετός Ανω Σταυρού - Μακεδών Ευόσμου 
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Σχολαρίου - Σάντος Πανοράματος 
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree