ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 08&09 Δεκεμβρίου

06 Δεκεμβρίου 2018 Γράφει η 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)

K17 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός --- 3 – 0 α/α

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ιωνικός - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
Ντίνος Κούης - ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΟΥΛΑ Ε.

K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 10.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
Μακεδονικός - ΑΠΕ Λαγκαδά --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας --------- ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κανονιέρηδες - ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.



K17 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Μελιτέας 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Ρετζικίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΣ ΑΡΗΣ 
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) 
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Πανόραμα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

K17 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Μαραθώνας - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αστέρια - ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΕ Κρήνης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K17 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ Γ.
ΠΑΟΚ - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ Γ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αχιλλέας Περαίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) 
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Αναγέννηση Προχώματος 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Νέων Σίνδου 
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΚ0ΓΚΟΣ Ι.
Ιωνικός - ΠΑΟ Κουφαλίων --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
ΑΕ Ευόσμου - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Εσπερος Τερψιθέας - Κανονιέρηδες 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

K16 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Αθλητική Εκπαίδευση 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Κεραυνός Κολχικού - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Οδυσσέας Κορδελιού - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ντίνος Κούης - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
Εθνικός Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΗ ΑΙΚ.
K16 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Ολυμπος - Εθνικός Λαγυνών 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΓΟΥΛΑ Ε.
Μακεδονικός - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.

K16 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
Μπέμπηδες 2000 - ΑΙΝΕΙΑΣ 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Αστέρια - ΑΕ Κρήνης --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Αριστοτέλης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Ακρίτες Συκεών - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING

K16 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ατρόμητος Τριαδίου - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ΄Ηφαιστος Θέρμης 
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE 
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Ατέρμων - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας 

K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Φίλιππος Παλαιοκάστρου 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΗΣ Δ.
Μακεδονικός - Κυψέλη Νεάπολης 
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Μακεδών Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ντίνος Κούης - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: Φοίνικας Πολίχνης 

K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.30

Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα 
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Ερμής Καλαμαριάς - ΑΕ Ρετζικίου 
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) 

K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------
Αριστοτέλης - Απόλλων Καλαμαριάς --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Αναγέννηση Προχώματος - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ ----- 0 – 3 α/α

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 

K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 - ΑΠΕ Λαγκαδά 
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Λητής ------- 0 – 3 α/α


K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Εσπερος Τερψιθέας --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ελπίδες Ηλιούπολης - Ερμής Ευόσμου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ευόσμου - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας 

K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------
Ελπίδες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING 
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΜΣ Νικόπολη 
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 12.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) - ΒΑΟ 
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Κυψέλη Νεάπολης ---- 3 – 0 α/α

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.


K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΕ Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης 
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.
ΡΕΠΟ: Αστέρια 





K14 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Μπέμπηδες 2000 - Φίλιππος Θέρμης ----- 3 – 0 α/α

Θερμαϊκός Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(7η αγωνιστική)
------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες 2000 --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Αρης Θεσσαλονίκης ------ 0 – 3 α/α


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)

K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ερμής Ευόσμου 
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΜΣ Νικόπολη ------ 0 – 3 α/α

Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.
ΑΕ Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.



K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΡΗΣ (2007) - Ελπίδες Συκεών 
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αθλητική Εκπαίδευση - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Δ.

K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ. Χ.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φαλήρου 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ , ΚΑΣΤΑΝΑ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡ0 ΣΙΝΔΟΥ

Ελπίδες Χαλάστρας - Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Αξιός Ανατολικού - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Νέων Σίνδου 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ατέρμων 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ακαδημία Οι Αετοί ---- 0 – 3 α/α

K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

Εσπερος Τερψιθέας - Ελπίδες Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) - Αγροτικός Αστέρας 
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.10

Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 14.50

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.40


K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.30

Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: ΠΡΩΤΕΑ - ώρα: 12.00

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 
Γήπεδο: ΠΡΩΤΕΑ - ώρα: 13.10

ΡΕΠΟ: Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΑΟΚ - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

Αστέρια - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20

Μαραθώνας - Απόλλων Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 
Γήπεδο: Champions - ώρα: 13.40

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Φίλιππος Θέρμης --- 3 – 0 α/α


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 08.12.2018 ----

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
KYΡIAKH 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ ( ΚΥΜΙΝΩΝ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )

5η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 12.00
Αναγέννηση Προχώματος - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2): - ώρα: 13.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 12.00
ΑΕ Νέων Σίνδου - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): - ώρα: 11.00
Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - ώρα: 11.00
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μπέμπηδες Ιωνίας: - ώρα: 13.00
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1)
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.


K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
6η αγωνιστική
Ντίνος Κούης - Δόξα Ρετζικίου: - 3 – 0 α/α
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Μακεδονικός Λητής: - ώρα: 11.00
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης: - ώρα: 12.00
Παύλος Μελάς - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 

K10 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
7η αγωνιστική
SHOOTERS ACADEMY – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: - ώρα: 09.00
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: - ώρα: 12.00
ΑΕ Τούμπας - SHOOTERS: - ώρα: 13.00
Μπέμπηδες 2000 - Εθνικός Πυλαίας: - ώρα: 10.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 11.00 
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)
K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1): - ώρα: 12.00 
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2): - ώρα: 11.00
Μακεδονικός Λητής - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 12.00

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree