ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 12&13 Ιανουαρίου

08 Ιανουαρίου 2019 Γράφει η 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.01.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός 
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας 
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ακρίτες Συκεών 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

ΠΟ Ξηροκρήνης - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Πυλαίας 
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΣ Παπάδες 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου 
Γήπεδο: ………………………….. - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Σάντος Πανοράματος 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.01.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Κολχικού 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Καμπανιακός - Μελιτέας 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Μοναστηρίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μαγνησιακός - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Νεάπολης 
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Δόξα Δρυμού - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας 
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ασσήρου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών - Δράση Αρδαμερίου 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ιωάννης Παπάφης - Αίολος 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Φοίνικας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Κανάρης - Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου 
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Νίκη Νεοχωρούδας 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Δόξα Γερακαρούς - Φοίνικας Σχολαρίου 
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΠΑΟ Καρτερών - Αετός Ανω Σταυρού 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Τα άρθρα, οι δημοσιεύσεις και γενικά το περιεχόμενο του goalpress.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. 

Απαγορεύεται η χρήση ή αναδημοσίευση του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree