2η αγωνιστική κυπέλλου: Το πρόγραμμα αγώνων του Σ/Κ 2-3 Οκτωβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Εθνικός Μαλγάρων – Καμπανιακός   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αίας Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Μελιτέας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη    

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Θρίαμβος Παρθενίου – Μαγνησιακός   

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Εθνικός Μετεώρων – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αριστοτέλης – Μαραθών Υποδομή 1926   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ιωνικός   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Παύλος Μελάς – ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΟ Καρδίας – Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Μακεδών Ευόσμου – Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

ΑΟ Θράκης – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Φοίνικας Σχολαρίου   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρια – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Αδένδρου – ΑΣ ΠΕΡΑ   

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30