Ενδιαφέροντα παιχνίδια κυπέλλου από άκρη σε άκρη στην Θεσσαλονίκη για αυτό το Σ/Κ 17-18 Οκτωβρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων   

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ρουβίκωνας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ενωση Συκεών   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγ.Παύλου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αναπλ.  Ιατροί: Μαργαρίτης, Μπαλίκος, Παπαδημόπουλος, Τζιόλας.

Αναπλ.  Παρατηρητές Αγώνων: Αλβανός, Ζυγομήτρος, Φασούλας, Χύτας.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων Δράμας   

Γήπεδο:Ιωνίας – ώρα:16.00

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης   

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς   

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός   

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Κολχικού – Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ελπίδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Δόξα Περιβολακίου – ΑΟ Θράκης   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Αστέρας – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:16.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Φοίνικας Τούμπας – Μαραθών Υποδομή 1926   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναπλ.  Ιατροί:

11.00: Λάλλας, Μαργιούλα – Σιάρκου, Μπόμπορας, Κοντογιάννη.

16.00: Ζησόπουλος, Θεοδωρίδης, Τσαμαντουρίδης, Χατζηαθανασίου.

Αναπλ.  Παρατηρητές Αγώνων: Βλαχούδης, Σεμερτζής, Ξυδόπουλος, Μελενηκιώτης Πασχ.