ΕΠΣ Μακεδονίας: πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 27-28/11

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00



ΜΑΣ Αγχιάλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00



Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00



Αρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μελιτέας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00



Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00



Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Οδυσσέας Κορδελιού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Φίλιππος Ελεούσας – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστραπή Δενδροποτάμου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00



ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00



Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Κορδελιού – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00



Διάπλασις – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00



Μακεδών Ευόσμου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00



Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00













ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Hρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00



Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00



Ιωνικός – Καμπανιακός

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00



Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00



Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00



Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Αίας Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00



Εθνικός Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30



Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00



Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΔ – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 15.00



Μαγνησιακός – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00



Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00



Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00



Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00









Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00



Εθνικός Λαγυνών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30



Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Προοδευτική

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00



Πέρα – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30



Πυρσός Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00



Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30



ΑΣ Αγ.Παύλου – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00



Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00



Δράση Αρδαμερίου – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00



Φοίνικας Τούμπας – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρια – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00



Κανάρης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30