ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής 22 Μαϊού με αλλαγές σε έδρες και ώρες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2022

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (3η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ρούφ

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» – ώρα:17.00

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Kελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου    

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:

Ομόνοια Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

ΑΜΣ Νικόπολη – Αστραπή Δενδροποτάμου    3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ενωση Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:Συκεών (παλαιό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:12.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος   

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Θεοχαρίδης, Λημνιός, Φασούλας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.30 – 13.00: Παφίλης, Τσιόμπανου, Μαργαρίτου

16.30 – 18.00: Κεχαγιά, Ζησόπουλος, Ποιμενίδης, Νιμβρόγλου