ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα αγώνων του Σ/Κ 29-30 Ιανουαρίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.01.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30

ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.30

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.30

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων          3-0 α.α.

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Αστέρια   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.30

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Δόξα Τούμπας   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30.01.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας      

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός      

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Λευκίμμης      

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ιωνικός   

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου           ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:11.30

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.30

Μαραθώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.30

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.30

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.30

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.30

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.30

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:15.30

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.30

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού    

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.45

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:11.30

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:09.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Μακεδονία Ευκαρπίας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού   

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.00