ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σ/Κ 11-12 Δεκεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Αίας Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΑΣ Νεάπολης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Μελιτέας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Δόξα Αδένδρου 0-3 α.α.

Φίλιππος Ελεούσας – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Εθνικός Μετεώρων – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

Ατλας Μενεμένης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.12.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Hρακλής Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΦΣ Κοζάνη

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

B’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

AO Λέοντες – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποντιακός Αλεξανδρούποης

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

Θύελλα Περιστερώνα – Ιωνικός

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παύλος Μελάς – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00

Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

ΑΕ Φιλύρου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30

Μακεδονικός Ασκού – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30

Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30

ΑΕ Μαρτίου – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Πέρα – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Μακεδών Ευόσμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Μακεδονία Ευκαρπίας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Νεάπολης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Δράση Αρδαμερίου – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.30

Φοίνικας Τούμπας – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣΤΕΡΙΑ – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Δόξα Τούμπας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30