ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σ/Κ 28-29 Μαΐου

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 2022

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (4η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Ηλιούπολη

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:17.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Παναχαϊκή

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» – ώρα:17.00

ΜΠΑΡΑΖ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Εργοτέλης

Γήπεδο:ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ομόνοια Σίνδου – Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φασούλας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γεωργίου, Δεληγιώργη

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ 2022

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ελευθεριακός – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

(Με τη συνένεση και των δύο διαγωνιζόμενων σωματείων)

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (Χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος / Χαϊτας Γεώργιος

– Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας    0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Στανούδης, Κουρκουνάσιος.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 11.30: Αχλάτης, Μουρατίδου

16.30 – 17.30: Παυλίδης, Παφίλης, Ντέκας