ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σ/Κ 17-18 Σεπτεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.09.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.09.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ηρακλής Θερμαϊκού – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Αγ.Παύλου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: