ΕΠΣΜ: Το Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 3-4/12 με όλες τις αλλαγές του

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Μακεδονικός Λητής – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μελιτέας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΣΚΙΟΥΡΟΙ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Αριστοτέλης – ΑΣ ΠΕΡΑ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – Μαραθών Υποδομή 1926 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας – Βύρων Καβάλας

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Ορφέας PUMA Ξάνθης

Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Πανδραμαϊκός

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πανθρακικός

Γήπεδο: Νέας Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

——————————————

Θύελλα Σαρακηνών (Κεραυνός Αγγελοχωρίου) – ΑΣ Καστοριά

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – ΓΠΟ Καστοριάς

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:

Παύλος Μελάς – Ιωνικός

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μαραθώνας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:

Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:

ΠΑΟΚ – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Αρης Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Περαίας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Γιατρός:

Αετός Βασιλικών – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:

ΑΟ Μεσήμβριας – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:

Ατλας Μενεμένης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Διάπλαση

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Γερακαρούς – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:

Κεραυνός Κολχικού – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Τούμπας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός:

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Νεοχωρούδας – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Μαρτίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κυψέλη Νεάπολης – Ηφαιστος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣΤΕΡΙΑ – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:

Αναγέννηση Επταπυργίου – Μπαμ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΠΣ Ασκού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: