ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σ/Κ 1-2 Οκτωβρίου με την βασική προϋπόθεση να παίξουμε…

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γιώργος – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός    (ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10/2022)

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας  Γιώργος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Παφίλης Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελ. – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτρης – Γιατρός:Στοϊλούδης Γιώργος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γιώργος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αξιός Ανατολικού   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

ΑΕ Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

ΜΠΑΜ – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: –

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Τσικρικώνης Γρ., Χατζηπαυλίδης Δ., Παπαδάκης Δημοκρ., Ιμβρόσης Ευαγ.