ΕΠΣΜ: Το Πρόγραμμα Αγώνων του ΣΚ 26-27 Νοεμβρίου Με Όλες Τις Αλλαγές Του

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Καμπανιακός – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Βύρων Καβάλας

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο: Νέας Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


Ακρίτες Συκεών – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κυρκου Αννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


ΑΣ Νεάπολης – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

ΑΕ Φιλύρου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Εθνικός Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πανόραμα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Ατρόμητος Τριαδίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Αρης Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Αξιός Ανατολικού – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΑΟ Θράκης – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Κεραυνός Μονοπηγάδου – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδονία Ευκαρπίας – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

Αστραπή Νεάπολης – Ηφαιστος

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Σαριδάκης, Λιάπης, Ποιμενίδης, Χριστοδουλάκης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισας

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα 2016

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

ΑΟ Λέοντες – ΝΠΣ Βόλος

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελευθεριακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


ΑΕ Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ηρακλής Θερμαϊκού – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ……………………….. – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

ΓΣ Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Δόξα Περιβολακίου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Δόξα Αγ.Παύλου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:

Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Δάφνη Ακροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Αστραπή Δενδροποτάμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Εθνικός Αστέρας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ενωση Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Διάπλαση – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Φοίνικας Σχολαρίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τράϊκος Αρης

ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Απόλλων Καλαμαριάς – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός:Οικονομιδης Ανδρέας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδών Ευόσμου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Αίολος Ευόσμου 2014 – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αλγιουνίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΑΣΤΕΡΙΑ – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Μπαμ – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δάφνη Ευαγγελισμού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης

ΑΠΣ Ασκού – Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.15

Παρατηρητής: – Γιατρός: