ΕΠΣΜ: Το πρώτο πρόγραμμα (10-11 Σεπτεμβρίου) της χρονιάς

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10.09.2022


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11.09.2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός
(Σε περίπτωση που ο Ιωνικός αγωνιστεί στο κύπελλο Ελλάδας ο αγώνας θα αναβληθεί και θα διεξαχθεί την Τετάρτη 14.09.2022 στο ίδιο γήπεδο και την ίδια ώρα)
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ηρακλής Θερμαϊκού – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Αγ.Παύλου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
———————————————-
Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: