Με ανατροπή και 4αρα πέρασε από τον Περιστερώνα ο Καμπανιακός

1 - 4
Τελικό Αποτέλεσμα

Αναλυτικά

Σε μα αναμέτρηση όπου η Θύελλα Περιστερώνας έκανε το «λάθος» να πάρει προβάδισμα στο σκορ ο Καμπανιακός έφυγε με το μεγάλο διπλό από την έδρα της με σκορ 1-4. Με τρεις νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια οι Χαλαστρινοί ξεπέρασαν το αρχικό σοκ του γκολ που δέχτηκαν με την συμπλήρωση ενός τετάρτου αγώνα και πριν το ημίχρονο είχαν ολοκληρώσει την ανατροπή παίρνοντας κεφάλι στο σκορ με 1-2 . Στην επανάληψη η Θύελλα μπήκε δυνατά και ήθελε να ξαναμπεί στο ματς ωστόσο οι κόκκινοι ήταν καταιγιστικοί σημείωσαν άλλα δύο γκολ και σφράγισαν την νίκη. Οι νεαροί Λαδάς και Μητρούδης που ξεχώρισαν για τον Καμπανιακό είναι από την Κ 17 της ομάδας.

Σκόρερ: Πετκάκης (16’), Ξανθόπουλος (25’΄), Αλεξ Κοπάτσι (41’), Λαδάς (71’), Μητρούδης (76’)