Και όμως ΄έχουμε αγώνες, το σημερινό πρόγραμμα κυπέλλου με παιχνίδια από τον Σταυρό μέχρι και την Ραιδεστό

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Κανονιέρηδες – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-
Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μεταξάς, Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελ.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: Τσαμαντουρίδης Ι., Χορόζογλου Γ., Ρήγκος Δ., Χατζηαθανασίου Γ.