Με πρωταγωνιστή τον Γιουλδούρη το Αγγελοχώρι πέτυχε 3 γκολ σε 13′ λεπτά και επικράτησε με 4-1 επί του Αγίου Αντωνίου

Το πρόωρο ντέρμπι του έκτου ομίλου ανάμεσα στον Κεραυνό Αγγελοχωρίου και στον Ατρόμητο Αγίου Αντωνίου  είχε δύο νικητές, τους γηπεδούχους και το ποδόσφαιρο. Σε ένα παιχνίδι που μέχρι το 69’ ήταν 1-1 οι γηπεδούχοι «ξέσπασαν» πετυχαίνοντας άλλα 3 γκολ και παίρνοντας σπουδαία νίκη. Ο Ατρόμητος ατύχησε να βρεθεί πίσω στο σκορ με ένα αυτογκόλ στο 25’ αλλά 4 λεπτά πριν την λήξη του ημιχρόνου ισοφάρισε το παιχνίδι με τέρμα του Βέντζιου. Η συνάντηση που ναι μεν ήταν ανοικτή σε όλα τα αποτελέσματα φάνηκε πως κυρίως μετά το 65’ κάποιος θα πετύχαινε την νίκη. Ωστόσο ο Κεραυνός είχε «διαφορετική» άποψη και με τον Γιουλδούρη να σκοράρει δύο φορές μέσα σε διάστημα τεσσάρων λεπτών (70’, 73’) και με τον Τσιμτσιλιάκο να ολοκληρώνει το παζλ της νίκης.

Σκόρερ: Αποστολάκης (25’), Βέντζιος (41’),  Γιουλδούρης (70’, 73’), Τσιμτσιλιάκος (82’)