Οι όμιλοι των υποδομών Κ17,Κ16,Κ15 και Κ14

Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1. ΑΣ ΠΑΟΚ (1)
2. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΑΣ ΑΡΗΣ
6. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
8. Α.Α.Κ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Κ-17 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
3. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
4. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Κ-17 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
5. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
7. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

Κ-17 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ (2)
3. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
4. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-17 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
2. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-17 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
2. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
6. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. Π.Σ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
4. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
5. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
6. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
8. Α.Α.Κ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Κ-16 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
2. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
3. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
4. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
5. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
7. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
4. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
5. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-16 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ . ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
7. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
8. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ-16 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
2. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
4. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
8. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ

Κ-16 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ
2. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
3. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
7. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ-16 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
2. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
3. ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
5. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
6. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
7. ΙΩΝΙΚΟΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΑΡΗΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
6. ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
8. ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΣ ΠΑΟΚ
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
4. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
5. ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
8. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ

Κ-14 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
4. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
7. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-14 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
8. ΑΣ ΑΡΗΣ (ΓΕΝ. 2007)

Κ-14 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
2. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
5. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
6. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
7. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
8. ΜΕΛΙΤΕΑΣ

Κ-14 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
4. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)
5. ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
6. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-14 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
3. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
6. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
7. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-14 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
3. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
4. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
5. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2)
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
7. ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ-14 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
2. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
3. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
6. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ-15 ΚΑΙ Κ-13 ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΑΥΡΙΟ