ΠΑΟΚ Κρηστώνης “Ήταν ξεκάθαρη αλλοίωση αποτελέσματος”

Το κείμενο αλίευμένο από το websitee του ΠΑΟΚ Κρηστώνης

ΞΕΚΑΘΑΡΗ αλλοίωση αποτελέσματος από την κυρία Μυλοπούλου και τους βοηθούς της

Με τον ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ να προηγείται ξεκάθαρα στο πρώτο ημίχρονο με σκορ 0 – 2 με γκολ στο 25′ του Σ.Χατζηασλανίδη και στο 45 με Β. Αγαθαγγελίση η ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ σας στο β ‘ημίχρονο οι αποφάσεις και τα ΔΗΘΕΝ λάθη σας εκθέτουν :1) Το πέναλτι που δόθηκε : από πότε η πλάτη θεωρείτε χέρι ;;2) Στο δεύτερο γκολ η μπάλα μετά από το οριζόντιο δοκάρι δεν βρίσκει καν γραμμή και με υπόδειξη επόπτη τότε το κατοχυρώνεις εσύ που ήσουν ;;3) Την κόκκινη κάρτα που δεν δίνεται στο νούμερο 3 σε χτύπημα εκτός φάσης στο πρόσωπο διαιτητής και επόπτης που ήταν ;;4) Στο 93’ πεντακάθαρο γκολ ενώ ήσουν ενδιάμεσα μικρής και μεγάλης περιοχής σφυρίζεις γκολ και τρέχεις προς την σέντρα για πιο λόγο το ακυρώνεις ξαφνικά και σφυρίζεις κατευθείαν λήξη ;;;Το γκολ ήταν καθαρό και στερήσατε στην ομάδα μας τη νίκη με τις αποφάσεις σας αλλοιώθηκε το αποτέλεσμα του αγώνα.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ .ΑΟ Χανιώτη – ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ = 2 – 2