Πρόγραμμα αγώνων κυπέλλου για το Σ/Κ 9-10 Οκτωβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστέρας Αμπελοκήπων – Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Νέστωρ Οσσας – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

— 2 —

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-10-2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΟ Μεσήμβριας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

— 3 —

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-10-2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Αστραπή Μεσαίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.10.2021

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Α.Σ. Αρης – Καστοριά

Γήπεδο: Κλ.Βικελίδης- ώρα: 16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ελευθεριακός – Καμπανιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Δόξα Πενταλόφου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

— 2 —

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-10-2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Παύλος Μελάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

— 3 —

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-10-2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)


Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μαγνησιακός – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Ρουβίκωνας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστραπή Δενδροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Νίκη Νεοχωρούδας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Φοίνικας Σχολαρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

— 4 —

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-10-2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΣ Αγ. Παύλος – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Φοίνικας Τούμπας – Προοδευτική

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Σούτερς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΣ ΠΕΡΑ – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: