Πρόγραμμα αγώνων υποδομών για το Σ/Κ 11-12/12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(8η αγωνιστική)
————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.30

Μακεδονικός – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 13-12-2021
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 19.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Απόλλων Καλαμαριάς – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ —- 3- 0 α/α

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Μακεδόνες – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Κισσός Χορτιάτη

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ Ουράνιοι – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Δράση Αρδαμερίου/ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 10.30

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αστέρας Αμπελοκήπων —- 3 – 0 α/α

Ελευθεριακός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Φίλιππος Παλαιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 16.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας —– 3 – 0 α/α

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΑΟ Σούτερς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Δόξα Ελπίδας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ —– ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Εθνικός Ευόσμου —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Ιωνικός
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ:ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών —— 3 – 0 α/α

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ:Πρωτέας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 —— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Απόλλων Καλαμαριάς —- 3 – 0 α/α

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – Ακαδημίες Μίκρας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Αετός Βασιλικών —– 3 – 0 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας —— 0 – 3 α/α

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Θερμαϊκός Θέρμης – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΟ Σούτερς —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών —— 0 – 3 α/α

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΜΣ Νικόπολη —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ —- 3 – 0 α/α

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Καμπανιακός
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΣ Νεάπολης – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Οδυσσέας Κορδελιού – Ιωνικός
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER – ΜΑΓΝΗΣΙΑ – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(8η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Φίλιππος Θέρμης – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μακεδόνες – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Άγιος Νικόλαος – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας – ΑΟ Σούτερς —— 0 – 3 α/α

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.30
Γιατρός:

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:

Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 12.30
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ – ώρα: 09.30
Γιατρός:

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ – ώρα: 09.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ —- 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός:
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
—————————-
Εθνικός Σοχού – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 12.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Πρωτέας Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
—————————
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

ΑΟ Σούτερς – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00