Στο “παιχνίδι” και η Β’ κατηγορία/ Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 30-31/10

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.10.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00

ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μαλγάρων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.00

Ελευθεριακός – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00

Ομόνοια Σταυρούπολης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 16.00

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.00

Δόξα Ρετζικίου – Πανόραμα

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.00

Ακρίτες Συκεών – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 16.00

ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΚ (ΤΕΤΑΡΤΗ 10//11/2021 και ώρα 15.30)

Νίκη Μεσημερίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δάφνη Ακροποτάμου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 16.00

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31.10.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Εθνικός Σοχού – Αρης Άβατου

Γήπεδο: Σόχου – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισας

Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Νέστωρ Οσσας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΠΑΟΔ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 15.00

Οδυσσέας Κορδελιού – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

ΑΟ Θράκης – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Ατλας Μενεμένης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.00

Ελπίδες Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30

Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

ΑΕ Μαρτίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Προοδευτική – Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριας – ώρα: 11.00

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00