Το “πλήρες” πρόγραμμα αγώνων κυπέλλου για τις Τετάρτες 10/17/ 24-11

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.11.2021

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακαδ.Ποδ.Νεάπολης   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Αρης Καβαλαρίου   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.30

Νέστωρ Οσσας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Μεσημερίου – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:14.30

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – Κεραυνός Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.30

Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:14.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.11.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:14.30

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ασσήρου – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ρουβίκωνας – Δόξα Αδένδρου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρια – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Καμπανιακός   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Συκεών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.30

ΑΟ Σούτερς – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30