Το πρόγραμμα αγώνων κυπέλλου του Σ/Κ 25-26 Σεπτεμβρίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωνικός – ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – ΠΟ Ξηροκρήνης   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Τριλόφου – Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Καμπανιακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα:17.00

Ελευθεριακός – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Γέφυρας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:17.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:12.00