Το πρόγραμμα κυπέλλου για το Σ/Κ 2-3 Οκτωβρίου με όλες τις αλλαγές

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Εθνικός Μαλγάρων – Καμπανιακός

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νίκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΜΑΣ Αγχιάλου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΠΟ Ξηροκρήνης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μελιτέας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος

ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Θρίαμβος Παρθενίου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟΚ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αριστοτέλης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Λαζαρίδης, Ξυδόπουλος

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.10.2021

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Δόξα 2016

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:16.00

ΠΑΟΚ – ΑΕ Λάρισας 1964

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΕ Αμπελοκήπων – Ιωνικός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Παύλος Μελάς – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


ΑΟ Καρδίας – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)


Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας αναβολή

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Οδυσσέας Κορδελιού – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος

Μακεδών Ευόσμου – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

ΑΟ Θράκης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο:Λητής – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Ποντιακός Πολυδενδρίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:12.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Εθνικός Μετεώρων – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Πυρσός Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Αστέρια – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)


Δόξα Αδένδρου – ΑΣ Πέρα

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:16.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μαυρίδης, Παπατζίκος, Φασούλας, Ιωαννίδης.