Το πρόγραμμα της Κυριακής 22 Μαϊού

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (3η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ρούφ

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» – ώρα:17.00

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ομόνοια Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη – Αστραπή Δενδροποτάμου    3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ενωση Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:12.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος    

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: