To πρόγραμμα του Σ/Κ αν δεν αποφασιστεί αναστολή όλων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων των Ε.Π.Σ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γιώργος – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός    (ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10/2022)

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

Εθνικός Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας  Γιώργος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Παφίλης Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ελ. – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΑΟΚ – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτρης – Γιατρός:Στοϊλούδης Γιώργος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Πανόραμα – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μελιτέας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γιώργος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αξιός Ανατολικού   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

ΑΕ Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

ΜΠΑΜ – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: –

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Τσικρικώνης Γρ., Χατζηπαυλίδης Δ., Παπαδάκης Δημοκρ., Ιμβρόσης Ευαγ.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.2022

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γιώργος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Ηρακλής Θερμαϊκού – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα

ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Μίκρας

Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου    

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Δόξα Αγ.Παύλου – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γιώργος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γιώργος

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Επανομής   

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————-

Δόξα Αδένδρου – Μαγνησιακός   

Γήπεδο:Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Μακεδονία Ευκαρπίας – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:10.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γιώργος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εσπερος Τερψιθέας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσιωμίδης Σταύρος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Οδυσσέας Κορδελιού    

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Ενωση Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

Αστραπή Νεάπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπύρος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού   

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα

Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Γερακαρούς   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Πέρα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κωνσταντίνος

ΑΣΤΕΡΙΑ – Φοίνικας Τούμπας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————–

Δόξα Τούμπας – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Αριστοτέλης – Κεραυνός Μονοπηγάδου   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021   

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γιώργος – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: –

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.00 – 11.00: Ιντζεκώστας Ι., Χατζηαθανασίου Γ.

16.00 – 17.00: Περγέλης Παν., Μούρτης Χρ., Νιμβρόγλου Αντ., Σουρβίνος Σπ., Λάτσιος Δημ.