Νύχτωσε και ακόμα “Χτυπάν” πέναλτι: Ελπίδες- Δάφνη 9-10 στο εντυπωσιακότερο παιχνίδι της ημέρας

Το εισιτήριο για τους 32 του θεσμού κατέκτησε η Δάφνη Ακροποτάμου που πέρασε νικηφόρα από την έδρα των Ελπίδων Αμπελοκήπων.

Read more

Ανατροπή με το θέμα προπονητή στο Άδενδρο, η “επανάσταση” των ποδοσφαιριστών

Μετά από το αίτημα ΟΛΩΝ των ποδοσφαιριστών, οι οποίοι ανέλαβαν τις ευθύνες τους για την αρνητική, όσον αφορά τα αποτελέσματα,

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά μεσημεριανά- απογευματινά (21/11) αποτελέσματα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου 1-0 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά πρωινά αποτελέσματα (21/11)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) Δόξα Πενταλόφου – Θύελλα Περιστερώνα 2-1ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός 0-4 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος

Read more

Δεκαήμερο “φωτιά” για Ελπίδες Αμπελοκήπων, νίκη με 4-3 επί του Ζάχου

Ένα δύσκολο δεκαήμερο έχουν να βγάλουν σε πέρας οι Ελπίδες Αμπελοκήπων. Με δύο παιχνίδια πρωταθλήματος και ένα κυπέλλου οι Ελπίδες

Read more

Τελικά αποτελέσματα (20/11) της ΕΠΣ Μακεδονίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας 1-2Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης 4-1 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ –

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 27-28/11

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Read more

Το πρόγραμμα κυπέλλου της Τετάρτης (24/11) , τα τελευταία 8 εισιτήρια ζητούν “ιδιοκτήτη”

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————————— ΓΣ Ηλιούπολης – Καμπανιακός    Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.30 Παρατηρητής:Σταμάτης

Read more

Από 19 Δεκεμβρίου…ραντεβού το νέο έτος για τους “μονομάχους” της ΕΠΣ Μακεδονίας

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες των πρωταθλημάτων σ’ όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’) θα

Read more