Αυτό που δεν κατάφερε να πραγματοποιήσει ως πρωτοπόρος του τρίτου ομίλου της β’ κατηγορίας ολοκλήρωσε σε δεύτερη φάση σήμερα ο Ποντιακός Πολουδενδρίου, Παίρνοντας το θετικό αποτέλεσμα που χρειαζόταν και παραμένοντας για 25η αγωνιστική αήττητη η μάδα του Αλέξη Τζάλλα κέρδισε το τελευταία εισιτήριο της φετινής χρονιάς που οδηγεί σε άνοδο,
Η τελευταία άνοδος για φέτος ανήκει στον Ποντιακό, πανηγυρίζουν στο Πολυδένδρι
![](https://goalpress.gr/wp-content/uploads/2023/06/pontiakos-scaled.jpg)