Ανακοίνωση Μεταγραφής του Αστήρ Αγίου Νικολάου
Στο ρόστερ της ομάδας από σήμερα ανήκει ο 27χρονος μέσο αμυντικός Μιχάλης Αλμπάνης. Ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται στον άξονα, ενώ έχει περάσει από Π.Ο Μαλακοπής, Πανόραμα, ΠΑΣ Σκύδρας,Εθνικό Πυλαίας, Ηρακλής Θυμιανών, Καλλικράτεια ,Γ’ Εθνική Αναγέννηση Επανομής,Γ’ Εθνική Αετός Βαρβάρας,Γ’ Εθνική Πανηλειακό ,Γ ‘ Εθνική Απόλλων Καλαμαριάς και Β’ Εθνική Βουλγαρίας LEVSKI RAKOVSKI SOFIA .
Νέα ποδοσφαιρική στέγη για Αλμπάνη
![](https://goalpress.gr/wp-content/uploads/2024/01/almpanid.jpg)