ΕΠΣ Μακεδονίας Τα τελικά πρωινά αποτελέσματα (5/12) των 9.00 και 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) ΑΕ Αμπελοκήπων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-2ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων2-3Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (4/12)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) Καμπανιακός – ΠΑΟ Ξυλούπολης 7-0Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός 1-2 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σ/Κ 11-12 Δεκεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) —————————————— ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά απογευματινά αποτελέσματα (28/11)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-0Ιωνικός – Καμπανιακός 0-0Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου 4-0

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: αποτελέσματα των αγώνων (28/11) που ξεκίνησαν στις 11. 30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας   1-3  Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά πρωινά αποτελέσματα των 11.00 (28/11) σε Α1, Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας   1-3 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) ΓΣ Ηλιούπολης –

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Τα τελικά αποτελέσματα (27/11)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου   0-1 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) Παύλος Μελάς –

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 4-5/12

ΣΑΒΒΑΤΟ 4.12.2021 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) —————————————— Mακεδονικός – ΦΣ Κοζάνης Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος

Read more

ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για το Σ/Κ 27-28 Νοεμβρίου με αλλαγές σε έδρες και ώρες

ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου    Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00 – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα Α1

Read more

Σε τρεις ημερομηνίες (1, 8, 15 Δεκεμβρίου) οι αγώνες κυπέλλου, το πρόγραμμα αγώνων

TΕΤΑΡΤΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021 Κύπελλο Ερασιτεχνικών ομάδων «Σταύρος Ρεπανάς» Αρης Καβαλαρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μαραθώνας Σταυραετός Ευξεινούπολης

Read more