Μεγάλη νίκη με ανατροπή και μάλιστα με το εντυπωσιακό 1-4 της Αναγέννησης Επανομής

1 - 4
Τελικό Αποτέλεσμα

Αναλυτικά

Σε μια αναμέτρηση όπου η Νίκη Ευκαρπίας έκανε το “λάθος” να προηγηθεί στο σκορ και παρουσία αρκετού κόσμου δεν τα κατάφερε και γνώρισε την ήττα με το εντυπωσιακό 1-4 από την Αναγέννηση Επανομής. Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που μπήκαν καλύτερα στο γήπεδο γεγονός που το “σφράγισαν” ανοίγοντας το σκορ. Ωστόσο η Αναγέννηση ήταν καταιγιστική και με δύο γκολ μέσα σε διάστημα τεσσάρων λεπτών πέτυχε την ανατροπή του σκορ. Λίγο πριν την συμπλήρωση του 45λεπτου το σκορ είχε γίνει 1-3. Στην επανάληψη η Ευκαρπία προσπάθησε να βρει τα πατήματα της και να μπει ξανά στο παιχνίδι. Δεν τα κατάφερε και γνώρισε την ήττα δίκαια με τελικό σκορ 1-4